Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
ARKAS KONDİSYON YÜKLÜYOR
Gündem
2018-08-06 03:45

ARKAS KONDİSYON YÜKLÜYOR

Yeni sezon hazırlıklarına Seyrantepe Tesislerinde devam eden Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Ankas İstiklalspor, kondisyon çalışması yaptı. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Gaziantep’i temsil edecek olan ligin yeni ekibi Ankas İstiklalspor, yeni sezon öncesinde hazırlıklarını Teknik Direktör Salih Karalar ve yardımcı antrenörler Mehmet Ali Karalar ve İbrahim Erzin yönetiminde Seyrantepe Tesislerinde devam ederken, teknik ekip Bordo – Mavili futbolculara kondisyon yüklüyor. 

BAŞARIYA KENETLENDİK
Sezon hazırlıklarını günde yaptıkları tek antrenmanla sürdürdüklerini ifade eden Teknik Direktör Salih Karalar, gelecek haftadan itibaren çalışmalarını günde çift idman şeklinde sürdüreceklerini belirtti. Yaptıkları antrenmanda güç, denge ve kondisyon ağırlıklı çalıştıklarını belirten Karalar, “Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar olarak kenetlendik, başarıya ulaşmak için takım halinde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyoruz” dedi.

TAKVİYELER YAPILDI
Transfer çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamladıklarını belirten Ankas İstiklalspor kulüp başkanı Alaettin Atalar ise yaptığı açıklamada şunları belirtti; Teknik ekibimizle birlikte tespit edilen noktalara gerekli takviyelerimizi yaptık. Geçen sezon şampiyon olmamızda katkı sağlayan bazı futbolcularımızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Kendilerine kulübümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız oldu iyi bir ekiple yola çıkıp Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağız” açıklamasını yaptı.


Bu haber kez okundu.

HAVA DURUMU

SON YORUMLAR

Metropol Gazetesi

Tasarım & Kodlama: