Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
İMO'YA BAŞKAN GÖKHAN ÇELİKTÜRK SEÇİLDİ
Güncel
2016-02-22 03:08

İMO'YA BAŞKAN GÖKHAN ÇELİKTÜRK SEÇİLDİ

Tek liste ile gidilen İnşaat Mühendisleri Odası olağan genel kurulunda yapılan seçimlerinde Gökhan Çeliktürk başkanlığındaki liste büyük  ilgi gördü.

Daha önce iki dönem başkan yardımcılığı görevini yürüten Gökhan Çeliktürk seçimlere tek liste ile girerek yeni başkan oldu.
Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası toplantı salonunda yapılan ve iki gün süren olağan genel kurula tek liste sunuldu. Cumartesi günü başlayan genel kurulda geçmiş dönemin faaliyet raporu ve mali raporu ibra edilirken divana tek liste sunuldu.

Çeşitli sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyelerin katıldığı genel kurulda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 Melih Meriç yaptığı konuşmasında gönül rahatlığı ile başkanlığı bıraktığını ve yeni seçilecek arkadaşların önemli projelere imza atacaklarından emin olduğunu söyledi. Gökhan Çeliktürk ise aldıkları bayrağı daha yükseklere çıkarmak için ellerinden gelen tüm çabayı gösterecekleri kaydetti. Pazar günü yoğun katılımla yapılan seçimler sonucunda Gökhan Çeliktürk’ün listesi blok olarak seçildi. Seçim sonuçlarına göre  başkan Gökhan Çeliktürk’ün yönetim listesi

Gökhan Çeliktürk, Burkay Güçyetmez, Selçuk Soysüren, Ekrem Can, Tamer Durakoğlugil, Bergüzar Eda Güldaş ve Murat Kaya yer aldı. Yedek yönetim kurulunda ise Coşkun Gökten, Ayşegül Gültekin, Mehmet Baki Sağlamer, Ahmet Koray Doğan, Dilara Bacaksız, Metin Girişken ve Ali Uğur yer aldılar. Genel Kurul Asil üyeliklerine Mehmet Beyhan Ölçer, İbrahim Kamil Apa, Mustafa Tütüncüler, Kadir Kayan, Turgut İhsan Tan, Hasan Nesanır, Mehmet Tuğrul Kale ve Mehmet Ertan Tiryaki seçildiler. Yönetim kurulunun mazbatayı aldıktan sonra önümüzdeki günlerde toplanarak kendi arasında görev dağılımı yapacağı bildirildi. Başkan Gökhan Çeliktürk genel kurulda yaptığı konuşmada bir önceki dönemde yapılan çalışmaların yanı sıra birçok yeni projeleri olduğunu ifade ederek bunları hayata geçirmek için aralıksız çalışacaklarını belirtti.


Bu haber 1124 kez okundu.

HAVA DURUMU

SON YORUMLAR

Metropol Gazetesi

Tasarım & Kodlama: