Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Başkan Fadıloğlu Göksüncük sakinleriyle buluştu
Güncel
2016-02-10 17:18

Başkan Fadıloğlu Göksüncük sakinleriyle buluştu

Göksüncük Mahallesi’ni ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, vatandaşların sıkıntı ve isteklerini dinledi.

BAŞKAN FADILOĞLU, VATANDAŞI DİNLEDİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Göksüncük Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Fadıloğlu, vatandaşların isteklerini dinledi ve sorunların çözümü noktasında çalışma yapacaklarını söyledi. Başkan Fadıloğlu, mahallede yaşanan eksiklikleri gidermek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. Çocukların sevgi gösterisiyle de karşılaşan Başkan Fadıloğlu, daha sonra Göksüncük Mahallesi’nden ayrıldı.

TALEPLERİMİZ HEMEN KARŞILANIYOR

Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnun olduklarını dile getiren Göksüncük Mahalle Muhtarı Ahmet Sarıoğlu, “Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, bugün mahallemizi ziyaret ederek, sıkıntı ve isteklerimizi dinledi. Başkanımız zaten sık sık mahallemizi ziyaret ederek taleplerimizi dinliyor. Yapılması gereken hizmetleri en kısa zamanda yapıyor. Şimdiye kadar mahallemizde birçok hizmet yapıldı. Yapılan hizmetlerden dolayı çok memnunuz. Başkanımıza ve ekibine mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Bu haber 1049 kez okundu.

HAVA DURUMU

SON YORUMLAR

Metropol Gazetesi

Tasarım & Kodlama: